Весна прийшла!

Весна є календарна, є  весна Астрономічна, яка приходить в День весняного рівнодення, а є весна метеорологічна, яка приходить тоді, коли цьому періоду відповідають погодні умови. Пані Весна-2015 у нас ще з лютого і продовжує вправно керувати погодними процесами на своїй території.

В  березні  на  Рівненщині  переважатиме  нестійка,  волога та відносно  тепла повітряна маса атлантичного походження. Середньомісячна температура повітря передбачається вище кліматичної норми на 2-3º  Опадів очікується вище за норму.

В першій п’ятиденці, в зонах атмосферних фронтів, час від часу випадатимуть опади  від  слабких до помірних у вигляді дощу місцями з мокрим снігом. Температура повітря вночі  становитиме  0-5 градусів морозу, вдень 3-8 градусів тепла.

6-10 березня переважатиме погода без опадів. Температура повітря вночі коливатиметься від 0 до 5º морозу, вдень, вдень 3-8 градусів тепла. До  середини  березня збережеться  нестійкий  характер  погоди,  часом випадатимуть невеликі  опади  змішаного  характеру. Температура  повітря суттєвих змін не зазнає.