Які сюрпризи підготували нам магнітні бурі у травні 2015 року.

Геомагнітні збурення землі або магнітні бурі в травні, на щастя, проявлять себе не сильно, на відміну від погоди в Україні, яка постійно буде змінюватися.

За прогнозами синоптиків, аж до закінчення травневих свят 2015, бурі будуть ледь вловимими, і навряд чи потривожать самопочуття навіть найчутливіших до змін сонячної активності людей.

А ось з 13 по 15 травня магнітні бурі проявлять себе в цьому місяці по максимуму, пік припаде на 14 число, тому не списуйте погане самопочуття на наслідки свят. Однак і цей максимум навряд чи істотно вплине на стан вашого здоров'я.

Залишок місяця мине під знаком нормальної сонячної активності, істотних коливань не намічається.

Магнітні бурі у травні 2015 року - розклад:

Як пережити магнітні бурі:

Можливо, ви помічали, що стаєте дратівливим без будь-яких на те причин - всьому виною можуть бути саме магнітні бурі. Постарайтеся контролювати свої емоції, не йти на конфлікти, бути толерантними до оточуючих.

У середині місяця, на який випадає пік сонячної активності, намагайтеся не перевантажувати себе розумовою та фізичною роботою. Залиште важливі рішення на потім або розберіться зі справами перед магнітною бурею.

Якщо ви страждаєте хронічним захворюванням, не важливо яким, запасіться на час магнітної бурі необхідними ліками.

Пам'ятайте, магнітні бурі стосуються не тільки сприйнятливих до погоди людей, а й тих, у кого ослаблений імунітет. Не пощастить і тим, хто постійно перебуває під тиском у стресовій ситуації.

Багато відпочивайте, тим більше, що травневі свята цього року будуть тривати довго - поїдьте за місто, відвідайте рідних або сходіть з друзями на шашлики.

http://www.meteoprog.ua/ua/news/50366/