Увага

Згідно прогнозу Рівненських синоптиків: внаслідок виходу активного південного циклону з Балкан на центральні райони України по Рівненській області (особливо в південних та центральних районах) спостерігаються складні погодні умови: випадає сильний сніг, мокрий сніг, спостерігається хуртовина (пориви вітру сягають 15-20 м/с), місцями налипає мокрий сніг,  на дорогах ожеледиця та снігові замети.

Штормове попередження про різкі зміни погоди завчасно було складено та доведено Рівненським центром з гідрометеорології органам державної влади, господарським організаціям та населенню через засоби масової інформації.

Крім того повідомляємо, що до кінця доби 13 листопада очікується, що опади будуть продовжуватися і кількість снігу досягне значень стихійного гідрометеорологічного явища (20 мм і більше). Температура повітря 1-3 градуси морозу. Впродовж наступної доби 14 листопада циклон поступово зміститься на схід України, опади вночі будуть помірними, а вдень невеликими з припиненням ввечері. Вітер північно-західний 7-12 м/с, в першій половині ночі місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря становитиме вночі 2-7 градусів морозу, вдень 0-2 градуси морозу.

15-16 листопада істотних опадів не очікується, температура повітря вночі 4-9 градусів морозу, вдень від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла.