Урочисті збори з нагоди Дня працівників гідрометслужби та 65-річчя Рівненського ЦГМ

17 листопада 2016 року відбулися Урочисті збори присвячені 65-річчю Рівненського обласного центру з гідрометеорології та Дня працівників гідрометеорологічної служби України

В теплій та душевній атмосфері, як на сімейному святі зібралися -  ті для кого праця в гідрометеорологічні службі не пусті слова, а щоденна, цілодобова праця,  люди, які незважаючи на дощ ,сніг  і спеку виконують свої обов’язки.

На Зборах були присутні начальник Рівненського ЦГМ Богдан  Масовець, начальник Головного Управління ДСНС у Рівненській області  генерал-майор служби цивільного захисту С. І. Крук   та директор Центральної геофізичної обсерваторії ( м. Київ) Косовець О.О. працівники Рівненського ЦГМ, і найдорожчі гості Зборів – наші заслужені ветерани, пенсіонери Рівненського ЦГМ, які віддали нашій службі не один десяток років.

Зі вступним словом виступив Б. Масовець, який привітав присутніх, розповів про здобутки та досягнення Рівненського ЦГМ, про модернізацію приладового забезпечення, оснащення метеостанцій, облаштування робочих місць працівників.

Приємним сюрпризом став показ короткометражного документального фільму про історію та сьогодення Рівненського ЦГМ., в фільмі були використані фотографії та матеріали, які збиралися не одним поколінням працівників Рівненського ЦГМ.

В привітальному слові начальник Головного Управління ДСНС у Рівненській області генерал-майор служби цивільного захисту С. І. Крук звернув увагу на постійну та скоординовану співпрацю між ДСНС в Рівненській області та Рівненським ЦГМ, на чіткість та правильність наданої працівниками Рівненського ЦГМ інформації, яка вкрай необхідною для забезпечення нормального функціонування  всіх систем міста та області, та допомагає органам державної влади та місцевого самоврядування бути заздалегідь готовими до надзвичайних ситуацій природного характеру, приємним продовженням вітання стало нагородження одного з найшановніших працівників Рівненського ЦГМ, начальника комплексної лабораторії спостережень за станом забруднення навколишнього природного середовища Сала Богдана Івановича грамотою Голови ДСНС, яку вручив Крук С.І.

Директор ЦГО Косовець О.О.  згадав історію становлення Рівненського ЦГМ, докладно зупинився на історії виникнення хімічної та радіологічної лабораторій, зазначив, що важливим елементом успіху в нашій справі є ентузіазм, ініціативність та самовіддача, це ці три риси з якими працюють наші працівники .     

З вітальним словом до присутніх, від імені ветеранів та пенсіонерів витупила Зінчук Людмила Сергіївна, яка подякувала,  за організовані заходи, за пам’ять та увагу до ветеранів, теплі і приємні слова пролунали на адресу, працівників, «цей колектив став для   мене другим домом, а колектив, був, як одна родина».                 

Доброю традицією в нашому колективі є нагородження найкращих працівників, з нагоди свята та знаменної дати  грамоту ЦГМ отримали  Кравчук Н. П. спостережник, Мельник Т.М. – головний бухгалтер ,Смужевич С.П. технік – метеоролог АМЦС Рівне,

Подяку обласної ради технік – лаборант 1к. сектору СЗПВ комплексної лабораторії спостережень за станом забруднення навколишнього природного середовища Рівненського ЦГМ Глущук Ірина Станіславівна

Грамоту Рівненської обласної державної адміністрації інженер з ОП 1к. Рівненського обласного центру з гідрометеорології Бабіч Володимир Ігорович

Грамоту Українського гідрометеорологічного центру синоптик 1к. АМСЦ Рівне Рівненського ЦГМ Стозуб Олена Миколаївна

Грамоти та  імені годинники від керівництва Рівненського обласного центру з гідрометеорології  отримали  Бойчук Л.М. та Перебєєва О.Ф.