Урочисті збори працівників Рівненского ЦГМ.

23 березня з нагоди Всесвітнього дня метеоролога, відбулися урочисті збори працівників Рівненского ЦГМ.

Начальник ЦГМ Б. Масовець зазначив,  що щороку метеорологічна спільнота планети урочисто відзначає Всесвітній метеорологічний день. Наряду з іншими національними гідрометеорологічними службами наша країна також відзначає його оскільки  Україна є членом-засновником ВМО з 1948 року і бере участь у виконанні зобов’язань з міжнародного обміну оперативними даними, в роботі практично усіх програм ВМО, зокрема, в Глобальній службі атмосфери, Всесвітній службі погоди.

 Заходи з нагоди  Всесвітнього дня метеоролога присвячуються одній з актуальних тем, щотривожать суспільство.

Тема нинішнього року – "Спекотніше, сухіше, вологіше. Дивитись у майбутнє" цілком відображує занепокоєність всієї світової спільноти щодо зміни клімату на планеті. Зміна клімату стосується кожного, зачіпає практично всі соціально- економічні галузі – від сільського господарства до туризму, від створення нових інфраструктур до питань охорони здоров’я, безпеки населення.

Зміна клімату є однією з найбільш значних проблем у сфері охорони довкілля. Вона відчутно позначається на таких стратегічних ресурсах, як вода, продовольство, енергія; уповільнює і навіть ставить під загрозу сталий розвиток країн, спокійне життя та впевненість у майбутньому.

З нагоди свята було нагороджено Подякою Рівненського ЦГМ, техніка – агрометеоролога 2к. метеостанції Дубно Марценюк М.І., Грамотами Рівненського ЦГМ техніка – метеоролога 1к. АМСЦ Рівне Смужевич О.П. та техніка – метеоролога 1 к. метеостанції Сарни Валько К.М., Подякою Рівненської обласної Ради була нагороджена  метеоролог 1к. Рівненського ЦГМ Рязанцева Н.П.

Під кінець урочистих зборів лунали привітання та побажання творчого натхнення, наснаги і успіхів у нелегкій, але такій необхідній роботі, міцного здоров’я, благополуччя, миру і злагоди у оселях і завжди чудової погоди та святкового настрою!

 Нехай погода співпадає з прогнозами, а життєві гаразди співпадають з нашими надіями. 

Нехай святкові дні будуть радісними та приємними.!