ПРОГНОЗ ПОГОДИ по Рівненській області на 12-15 березня:

12-13 березня очікується прохолодна погода з дощами та мокрим снігом, але вже з 14 березня опади припиняться, а температура повітря підвищиться.
12 березня: погоду будуть визначати атмосферні фронти з південного заходу Європи. Прогнозується хмарна погода з проясненнями. Вночі помірний мокрий сніг та дощ, вдень невеликий дощ. Вночі та вранці слабка ожеледь, на окремих ділянках доріг ожеледиця. Вітер південно-східний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура вночі від +2º до -3º, вдень +2..+7º. Атмосферний тиск буде падати.

13 березня: погоду продовжать визначати атмосферні фронти. Передбачається хмарна погода з проясненнями. Невеликий дощ, місцями з мокрим снігом. Вночі на окремих ділянках доріг ожеледиця. Вітер східний, 7-12 м/с. Температура вночі від +2º до -3º, вдень +3..+8º. Атмосферний тиск буде слабо рости.

14 березня: погоду зумовить область підвищеного тиску. Передбачається мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер східний, 7-12 м/с. Температура вночі від +2º до -3º, вдень +5..+10º. Атмосферний тиск буде слабо рости.

15 березня: погоду продовжить визначати область підвищеного тиску. Передбачається мінлива хмарність. Без істотних опадів. Вітер східний, 7-12 м/с. Температура вночі від +2º до -3º, вдень +8..+13º. Атмосферний тиск буде слабо рости