Прогноз погоди по Рівненській області на 02-05 січня 2024 року

Погода у РівномуПрогноз погоди на 02-05 січня 2024 року

Очікуються контрастні погодні умови з різким коливанням температури повітря від +6º тепла в першій половині тижня і  до -10º у другій.

02 січняПогоду визначатиме локальний циклон, що напередодні утворився над північчю Італії і з південною складовою буде проходити через нашу територію. Утримається хмарна погода. Вночі помірний дощ з переходом у мокрий сніг. Вдень невеликий мокрий сніг та сніг. Слабке налипання мокрого снігу, на окремих ділянках доріг ожеледиця. Вітер вночі західний, вдень північний, північно-східний, 7-12 м/с, вночі та вранці пориви 15-20м/с. Температура  вночі та вдень -2,+3º. Атмосферний тиск  буде слабо  рости.

03 січня: Улоговина чергового атлантичного циклону, а також зона теплого фронту зумовлять хмарну погоду. Вночі помірний мокрий сніг, вдень невеликий місцями помірний дощ та мокрий сніг. Вночі та вранці  слабке налипання мокрого снігу, слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер південний, 7-12 м/с, вдень  поривчастий. Температура  вночі -4,+1º, вдень  1-6º тепла. Атмосферний тиск  буде падати.

04 січня: На північні райони області пошириться гребінь антициклону, сформованого в холодній повітряній масі. Решта території залишатиметься під впливом улоговини атлантичного циклона. Хмарно. Часом невеликий мокрий сніг та дощ. На окремих ділянках доріг ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-18м/с.   Температура  вночі та вдень -2,+3º. Атмосферний тиск  буде рости.

05 січня: Рівненщина перебуватиме в зоні малорухомого атмосферного фронту, що пролягатиме вздовж південно-західної периферії холодного Сибірського антициклону. Вночі помірний  сніг, вдень невеликий мокрий сніг та сніг. Температура  вночі 5-10º морозу, вдень  0-5º морозу; в південній частині області впродовж доби  0-5 морозу. Атмосферний тиск  буде рости.