Прогноз погоди на 8 - 10 лютого

Помірно тепле повітря із Атлантичних просторів, гнане західними та південно-західними вітрами, продовжує підвищувати температурний фон повітря на Рівненщині.

8 лютого буде хмарно з проясненнями, вночі переважатиме погода без опадів, вдень невеликий дощ. Вночі та вранці місцями туман, на дорогах ще збережеться ожеледиця. Вітер південно-західний, 7-12м/с. Температура повітря вночі від 4 градусів морозу до 1 градуса тепла, вдень 1-6 градусів тепла.

Атмосферний тиск суттєво не зміниться.

9 лютого з наближенням атмосферних фронтів з заходу, за переважно хмарної погоди, очікуються невеликі опади, вночі переважно у вигляді мокрого снігу, а вдень переважно дощ. В нічні та вранішні години видимість погіршуватиме туман. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південний, 5-10 м/с, Температура повітря вночі від 4 градусів морозу до 1 градуса тепла, вдень 1-6 градусів тепла.

Атмосферний тиск буде слабо падати.

10 лютого буде хмарно з проясненнями, часом невеликі опади. Місцями туман. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі від 4 градусів морозу до 1 градуса тепла, вдень 1-6 градусів тепла.

 

фото Типове Рівне