Прогноз погоди на 17-20 січня

17-18 січня. Температура повітря в ці дві доби залишається із позначкою «+» в денні години, а опади будуть у вигляді мокрого снігу та дощу завдяки теплій повітряній масі атлантичного походження, що разом із теплим фронтом буде зміщуватись через наш район в східному напрямку. Вночі та вранці місцями очікується погіршення видимості за рахунок туманів, не виключена в цей час і слабка ожеледь. Вночі температура повітря становитиме 0,-5 морозу, а вдень 0,+5 тепла.

Починаючи із 19 січня синоптичні умови будуть сприяти встановленню зимового режиму погоди. Очікується сніг, вдень місцями сильний. Вітер східного напрямку 7-12 м/с, вдень хуртовини та снігові замети, пориви вітру 15-20 м/с. На дорогах ожеледиця. Температура повітря вночі -5,-10 морозу, вдень 1,-6 морозу.

По справжньому зимовим та сніжним буде і початок наступного тижня. Нарешті очікується встановлення снігового покриву, а температура повітря залишиться без змін до середини тижня -23 січня. В цей період на Рівненщині може випасти майже місячна норма опадів.

 

Погода.Ровно.юа.