Прогноз погоди на 11 - 13 лютого

Весь цей час, територія Рівненщини буде знаходитись в теплому секторі потужного західного циклону, що сформувався над північними районами Атлантики. В теплому секторі продовжує надходити тепле та вологе повітря із заходу та південного-заходу Європи, а атмосферні фронти принесуть в цей період опади переважно у вигляді дощу.

11 лютого. Без істотних опадів. Вночі та вранці місцями туман, слабка ожеледь. На дорогах місцями зберігається ожеледиця. Вітер південний 7-12 м/с. Температура повітря вночі за рахунок прояснення температура дещо нижча ніж напередодні 0-5 градусів морозу, вдень +1,+6 градусів тепла.

Атмосферний тиск вночі буде інтенсивно рости, а вдень падати.

12 лютого. Часом опади вночі у вигляді мокрого снігу, вдень дощу. Вночі та вранці можливий туман. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південний 5-10 м/с. Температура вночі від -2 морозу, до +3 тепла, вдень +2,+7 тепла.

Атмосферний тиск буде слабо рости.

13 лютого. Невеликі опади, переважважно у вигляд дощу, вночі та вранці можливий туман. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер південний 5-10 м/с. Температура повітря вночі від -2 морозу, до +3 тепла, вдень 0,+5 тепла.

Атмосферний тиск буде продовжувати рости.

 

фото Типове Рівне