Підведення підсумків!

28-29 січня 2015 року начальник Рівненського ЦГМ Богдан Масовець прийняв участь у розширеній нараді керівників гідрометеорологічних організацій Державної служби України з надзвичайних ситуацій «Про підсумки діяльності гідрометеорологічних організацій у 2014 році та пріоритетні завдання на 2015 рік» в Українському гідрометеорологічному центрі в м. Києві.

На нараді було відмічено, що завдання і функції гідрометеорологічних організацій Державної служби України з надзвичайних ситуацій в частині своєї основної діяльності щодо здійснення спостережень на гідрометеорологічній мережі України та забезпечення органів державної влади і управління всіх рівнів, галузей економіки, Збройних Сил, населення України інформацією про фактичні гідрометеорологічні умови, рівень забруднення навколишнього природного середовища, прогнозами про очікувані зміни погодних умов, водного режиму, попередженнями про небезпечні та стихійні гідрометеорологічні явища, у звітному 2014 році виконані.

Незважаючи на ситуацію в державі основна діяльність гідрометеорологічних організацій була спрямована на реалізацію державної політики у сфері гідрометеорологічної діяльності та забезпечення користувачів усіх форм власності якісною гідрометеорологічною інформацією та виготовленою на її основі продукцією.

За результатами усіх доповідей та з урахуванням обговорення порядку денного, з метою ефективного виконання функцій та пріоритетних завдань гідрометеорологічними організаціями ДСНС України у 2015 році було, прийнято рішення з переліком конкретних завдань та термінами їх виконання.