В Європі поширені тумани!

Туман - це атмосферне явище, при якому в повітрі накопичуються продукти конденсації водяної пари. При температурі повітря вище мінус 10 градусів - це дрібні крапельки води, при мінус 10 - мінус 15 градусів - суміш краплинок води і кристаликів льоду, а при температурі нижче мінус 15 градусів - кристалики льоду, виблискуючі в сонячних променях або в світлі місяця і ліхтарів ). Відносна вологість повітря при туманах зазвичай перевищує 85 відсотків і близька до 100 відсотків. Існує  думка, що туман, більш небезпечний, ніж грози і град.
Грози з блискавкою і громом, штормові пориви вітру та град становлять пряму загрозу для тих людей, які знаходяться в зоні грозової хмари. Однак сміливо можна заявити, що туман завдає деколи більший шкоду для людей. І небезпечний він в тій чи іншій мірі саме тим, що наздоганяє безшумно.
Статистика говорить, що, на жаль, щороку в Німеччині, фіксується близько 45 випадків ураження людей ударом блискавки, і приблизно в 20% випадків це супроводжується смертельними наслідками.
Проте в 2011 році туман привів до більш ніж 700 дорожньо-транспортних пригод з тілесними ушкодженнями, у багатьох випадках з тяжкими травмами або навіть зі смертельним результатом.
Туман,  являє собою явно недооцінену небезпека. Часто випускають з виду, що при утворенні туману видимість уже протягом дуже короткого часу може впасти майже до нуля. Для порівняння при русі автомобіля зі швидкістю більш ніж 100 км / год все одно, що пілот керує літаком всліпу. Але істотна відмінність полягає в тому, що літаки технічно оснащені для таких умов, а легкові автомобілі - навряд чи..