Погода і здоров'я

З 9 по 11 серпня жителів практично всіх регіонів України очікує малокомфортна погода.
На заході країни контрастна тепла погода з дощами може несприятливо відбитися на стані гіпертоніків і людей із захворюваннями опорно-рухової системи.
Підвищена вологість на фоні високих температур повітря може стати причиною погіршення стану людей свегето-судинну дистонію, з захворюваннями серцево-судинної системи та порушеннями мозкового кровообігу.
Найбільш некомфортно буде на півдні та південному сході країни. Саме тут збережеться спекотна погода, яка може несприятливо вплинути на гіпертоніків та астматиків.
У ці дні буде некомфотно в мегаполісах, особливо з високим рівнем забруднення повітря.
У метеочутливих людей спекотна і контрастна погода може бути причиною загальної слабкості, дратівливості і низької працездатності.
У ці дні на півдні і південному сході України висока ймовірність теплових ударів. У зв'язку з цим рекомендується переважно перебувати в прохолодних приміщеннях, а також обмежити споживання спиртних напоїв та збільшити споживання води.
У жарку погоду різко знижується увага, тому на дорогах необхідно бути осторижнимі як водіям, так і пешеходм.
З 9 по 11 серпня очікуються геомагнітні збурення, що буде додатковим несприятливим фактором для людей із серцево-судинними захворюваннями, вегето-судинну дистонію та розлади мозкового кровообігу.
Гідрометцентр бажає вам здоров*я та гарних вихідних 
За метеріалами інтернет видань