Рівненська область: необережність під час паління призвела до загибелі людини

16 липня о 05:05 на пункт зв’язку Державної пожежно-рятувальної частини №12 надійшло повідомлення, що горить житловий будинок в с. Орвяниця Дубровицького району. До місця пожежі було направлено черговий караул місцевих рятувальників.
Прибувши на місце виклику, бійці ДСНС приступили до ліквідації пожежі, який охопив майже весь будинок. За 10 хвилин боротьби з полум’ям, вогнеборцям вдалося ліквідувати пожежу. Проте у ході гасіння вогню в одній з кімнат рятувальники виявили тіло 38-річного господаря будинку. За попередніми даними, причина загибелі – отруєння продуктами горіння.
До речі, минулого року через необережність під час паління в цьому ж господарстві був аналогічний випадок, але тоді господаря рятувальникам вдалося врятувати. Цього разу необережність призвела до трагічних наслідків.
Враховуючи вищевикладене, Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до громадян області з проханням бути обережними у поводженні з вогнем, дбати про безпеку свого життя та оточуючих вас людей. Будьте обережні з вогнем, дотримуйтесь правил пожежної безпеки у побуті, не паліть в своїх помешканнях, особливо у нетверезому стані.
 

http://www.mns.gov.ua/news/26721.html