Миле і вельмишановне гідрометеорологічне жіноцтво України!

                          Миле і вельмишановне гідрометеорологічне жіноцтво України!

           Від імені чоловіків - гідрометеорологів і особисто від себе прошу прийняти сердечні і найщиріші вітання з прекрасним святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

             Ми, чоловіки,  добре усвідомлюємо, що Міжнародний жіночий день – це свято, яке символізує, перш за все, багатовікову боротьбу жінок за участь в житті суспільства нарівні з чоловіками.

        Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі будь-яку професію, у тому числі і гідрометеорологів, без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець.

        Ваша мудрість, талановитість, постійне прагнення до самовдосконалення, невтомність, активна життєва позиція, що водночас поєднуються з жіночністю та красою, – робить Вас практично не замінними у нашій нелегкій гідрометеорологічній галузі, характеризуючи усе гідрометеорологічне жіноцтво України, як жінок Європейського взірця!

        Тож у  цей весняний святковий день щиросердно бажаю вам, дорогі жінки - наші милі колежанки, завжди залишатися такими чарівними, люблячими і коханими, в усьому бути надійною опорою своїм рідним і близьким. Хай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог.

 Міцного здоров’я і   Божої благодаті,      достатку і злагоди вам   та вашим родинам                                       

          З повагою і вдячністю за  роботу,

          Директор центру     М.Кульбіда