Ліс у формі гітари на згадку про загиблу дружину 

Ліс у формі гітари на згадку про загиблу дружину

Розташований в родючому сільськогосподарському районі Аргентини, цей ліс у формі гітари складений із понад 7000 кипарисів і евкаліптів. Ліс завдовжки більше кілометра дуже добре видно для літаків і навіть супутників, що пролітають мимо. Тоді як його розміри дуже значні, не менш значна і його історія.

Ліс у формі гітари був висаджений фермером на ім'я Педро Мартін Урета, якому зараз 71 рік. Він і його четверо дітей особисто посадили кожне дерево декілька десятиліть тому. Натхнення прибуло від дружини Педро, Грасиели Іраїсос, яка пролітаючи на літаку над цією місцевістю помітила ферму. Завдяки щасливому випадку ця ферма нагадала їй формою відро для доїння.

 

Ліс у формі гітари на згадку про загиблу дружину

Грасіела вирішила, що вони повинні зробити на своїй фермі гігантську гітару, оскільки вона завжди любила цей інструмент. Через деякий час, в 1977 році, вона раптово втратила свідомість. З'ясувалося, що стався розрив аневризми і незабаром після цього вона померла, будучи при цьому вагітною і так і не народивши п'яту дитину.

Через декілька років Педро вирішив виконати бажання своєї покійної дружини і створити ліс у формі гітари, про який вона завжди мріяла. Разом з дітьми він висадив понад 7 000 дерев, кипарисів і евкаліптів.

Сам Утрета признався, що бачив гітару лише на фотографіях, оскільки нещасний випадок в його дитинстві назавжди вселив в нього страх перед польотом.

 

http://cikavo-znaty.org.ua