Китай оголошує війну забрудненню навколишнього середовища

Прем'єр -міністр Китаю Лі Кецян в середу, 5 березня, виступаючи перед парламентом, представив докладні заходи щодо вирішення наболілої соціальної проблеми. 

Проблема забруднення повітря, часті і затяжні ситуації, коли міста огортає отруйний смог викликали суспільний гнів і занепокоєння для уряду, тому що це шкодить стабільності країни.Прем'єр-міністр рішуче налаштовує парламент на боротьбу із забрудненням повітря, так само як раніше, влада зробила все для боротьбі з бідністю.

При модернізації економіки, влада спробує відвернути увагу від важкої промисловості, щоб зменшити викиди без наслідків для економічного розвитку.

Китай опублікував ряд стратегій і планів, спрямованих на вирішення екологічних проблем. Одним з яких є зменшення викидів небезпечної частинки, відомої як ТЧ 2,5 і ТЧ 10. Також сили будуть направлені на ліквідацію застарілих виробників енергії та промислових підприємств, які є джерелами забруднення повітря.

Китай страждає не тільки від густого і отруйного смогу, грунт і вода, що містять важкі метали так само будуть очищенні або ліквідовані. За останніми даними 3,33 млн гектарів грунту в Китаї занадто забруднені для вирощування сельхоз продуктів.

 

 

метеопрог