Для інформування населення щодо дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій організовано цілодобову роботу консультаційного центру ГУ ДСНС у Рівненській області

На виконання доручення Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та з метою всебічного інформування населення щодо порядку дій у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій (у тому числі, пов’язаних із терористичними актами та воєнними конфліктами), в консультаційних центрах Держслужби з НС, що діють при всіх територіальних підрозділах, запроваджено цілодобове чергування оперативних груп для надання населенню інформації з питань цивільного захисту.

Фахівці консультаційного центру Головного управління ДСНС у Рівненській області та працівники управління надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення облдержадміністрації постійно готові роз’яснити громадянам порядок дій під час виникнення надзвичайних ситуацій на потенційно-небезпечних об’єктах, зокрема при аваріях на хімічно-небезпечних об’єктах, атомній електростанції, гідротехнічних спорудах тощо. Також, у центрі можна отримати інформацію про розташування об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, адреси медичних закладів з надання екстреної допомоги, місця розташування пунктів збору населення для евакуації у разі виникнення надзвичайних ситуацій, інші інформаційно-довідкові матеріали з питань цивільного захисту. Крім того, у консультаційному центрі можуть детально ознайомити громадян з роботою місцевих органів влади та служб цивільного захисту у період введення на Рівненщині режиму підвищеної готовності.

Адреса консультаційного центру ГУ ДСНС України у Рівненській області: 33028, м. Рівне, вул. Полуботка, 37. Телефон/факс: (0362) 69-55-28. E-mail: kons_rivne@rv.mns.gov.ua

 

Додаткові інформаційні матеріали (нормативну базу, повчальні відеоролики, зразки плакатів, листівок, інструкцій) можна отримати на нашому веб-сайті у рубриці «Підвищена готовність».

 

ДСНС у РО