Акція «Чисте повітря – 2016р.»

30 березня 2016 року відбулася  спільна  прес - конференція представників Рівненського ЦГМ, ДСНС та екологів 

Начальник Рівненського ЦГМ Б. Масовець повідомив, що з метою інформування населення про стан довкілля та враховуючи численні звернення щодо забруднення повітря від громадян, які проживають в районі розташування підприємств, які можуть робити шкідливі викиди, Рівненським обласним центром з гідрометеорології, на виконання рішення Комісії з техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області від 15 березня 2016 року  буде проводитися   акція по дослідженню стану  атмосферного повітря в місті Рівне та Рівненському р-ні та місті Здолбунів «Чисте повітря»-2016.

         Точки дослідження цьогорічного моніторингу вибрані за запитами громадян і  наявності підприємств , які входять в групу ризику, тобто їх робота, може, впливати на стан повітря, це зокрема: територія біля  Публічного акціонерного товариства «Рівнеазот», Товариства з обмеженою відповідальністю «Виробниче підприємство «Акватон»( місто Рівне), Публічного акціонерного товариства "Волинь-Цемент" (місто Здолбунів),  Товариства з обмеженою відповідальністю  «Сан- Оїл- Трейд» -                    с. Дядьковичі, Рівненський  р-н.

       Дослідження буде проводитися атестованою на такі роботи комплексною лабораторією спостережень за станом забруднення навколишнього природного середовища Рівненського обласного центру з гідрометеорології.

Рівненський ЦГМ має досвід проведення подібних акцій,  зокрема акція „Чисте повітря” проводилася з 22 квітня по 10 травня 2013 року.  І мала позитивні  відгуки серед населення та експертного середовища.

Результати цьогорічної акції будуть надані, підприємствам, громадськості, представникам засобів масової інформації органам державної влади та місцевого самоврядування, які в межах своєї компетенції будуть робити відповідні висновки.