8 великих загадок нашої планети

Незважаючи на довгу історію дослідження Землі, безліч супутників в космосі, все ж залишаються загадки, які ученим не під силу розгадати.

1. Звідки на планеті з'явилася вода?

Вчені вважають, що 4,5 млрд років тому наша планета була величезною пустелею, так звідки ж прийшла вода? Може активне бомбардування Землі крижаними астероїдами занесли воду на планету, точну відповідь, на це питання ніхто з учених дати не може.

2. Що там в ядрі?

Легенди та передбачення про ядро нашої планети захоплюють письменників і вчених. До цього часу фахівці не можуть точно визначити які елементи знаходяться у нас по ногами, і як це пов'язано з магнітним полем.

3. Як Місяць виявилася біля нас?

Місяць утворився після зіткнення Землі і Марса, деякі дані не підтвердилися. Існує теорія, що Місяць породила наша планета, але яким саме чином це відбулося вчені не можуть пояснити.

4. Звідки прийшла життя на Землю?

Як зародилося життя на планеті або її занесли сюди з космосу - вчені досі намагаються з'ясувати. Важливі компоненти для життя людини, амінокислоти і вітаміни, були знайдені всередині астероїдів і в самих екстремальних умовах на Землі. Біологи працюють над тим, щоб з'ясувати, як ці компоненти пов'язані з появою першого життя.

5. Звідки береться кисень?

Ми зобов'язані своїм існуванням ціанобактеріям, мікроскопічним істотам, які допомогли радикально трансформувати атмосферу Землі. Вони відкачали кисень у вигляді відходів, і наповнив небо киснем вперше близько 2,4 мільярдів років тому. Чи тільки завдяки бактеріям з'явився кисень, або були інші чинники - залишається загадкою.

6. Що викликало Кембрійський вибух?

Поява складних форм життя 4 млрд років тому, є унікальним поворотним моментом. Раптово з'явилися тварини з мізками і кровоносними судинами, очима і серцем, все розвивається швидше, ніж у будь-який інший планетарній епохи, що відомі на сьогоднішній момент. Скачок рівня кисню перед кембрійським вибухом став поясненням швидкого росту тварин, але чи так це було насправді? ..

7. Рух тектонічних плит

Геологи не можуть зрозуміти чому тектонічні плити рухаються, створюючи гори і вулкани.

8. Чи зможуть колись вчені передбачати землетруси?

Найбільша проблема, яка заважає геологам передбачати землетрус, це те, що вони не знають чому починаються і закінчуються землетруси.

Метеопрог