Ми раді Вас вітати!
Ми раді Вас вітати на сайті
Рівненського обласного центру з гідрометеорології.
Сподіваємось, Ви знайдете тут всю необхідну інформацію, яка стосується нашої діяльності, послуг, які ми надаємо, та завдань, які виконує Рівненський ЦГМ. При виникненні додаткових запитань звертайтесь у розділ контактів. Плідної співпраці.

Прогноз погоди на 07 - 09 грудня 2019 року по місту Рівне та Рівненській області

07 грудня. Мiнлива хмарність, без опадiв. Вночi та вранцi на окремих дiлянках дорiг ожеледиця. Вiтер захiдний, 7-12м/с, в другiй половинi дня мiсцями пориви 15-20м/с. Температура по області: вночi вiд 1° тепла до 4° морозу, вдень 0-5° тепла; по місту:  вночi 2-4° морозу, вдень 3-5° тепла.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЧНІ УМОВИ У ЛИСТОПАДІ 2019 РОКУ НА ТЕРИТОРІЇ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Листопад виявився аномально теплим місяцем – одним з найтепліших за період спостережень. Тепла погода спостерігалась впродовж усього місяця – додатні відхилення сягали 2-6º, окремими днями середня добова температура на 7-9º перевищувала норму; з затоками холоду 1-2  листопада, коли від'ємні відхилення становили 3º,  та 22-25 листопада, коли середня добова температура була нижчою за норму на 2-5º  і набула від'ємних значень. 

Прогноз погоди на 03 - 05 грудня 2019 року по місту Рівне та Рівненській області

03 грудня. Хмарно з проясненнями, вночі та вранці невеликий сніг, вдень без істотних опадів. Вночі та вранці місцями слабка хуртовина, на окремих ділянках доріг ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12м/с, пориви 15-20м/с

Прогноз погоди на 29 листопада- 2 грудня 2019 року по місту Рівне та Рівненській області

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про стихійні та небезпечні метеорологічні явища по Рівненській області та м.Рівне                          Сьогодні, 29 листопада, ввечері зі збереженням впродовж доби 30 листопада очікуються пориви північно-західного вітру 15-20м/с, на окремих ділянках доріг ожеледиця

(1 рівень небезпечності, жовтий)

ПРАВИЛА ЕТИЧНОЇ ПОВЕДІНКИ згідно Закону України "Про запобігання корупції"

Стаття 37. Вимоги до поведінки осіб

  1. Загальні вимоги до поведінки осіб, зазначених у пункті 1, підпункті “а” пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, якими вони зобов’язані керуватися під час виконання своїх службових чи представницьких повноважень, підстави та порядок притягнення до відповідальності за порушення цих вимог встановлюються цим Законом, який є правовою основою для кодексів чи стандартів професійної етики.

 

ПРОГНОЗ ПОГОДИ по Рівненській області та м.Рівне на 26-28 листопада 2019р.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про стихійні та небезпечні метеорологічні явища по Рівненській області та м.Рівне 26 листопада вночі та вранці очікується туман з видимістю 200-500м, на окремих ділянках доріг ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).

Прогноз погоди на 23-25 листопада 2019р.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ по Рівненській області та м.Рівне 23 листопада. Хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вітер південно-східний, 7-12м/с, пориви 15-20м/с. Температура по області: вночі 3-8° морозу, вдень від 2° морозу до 3° тепла; по місту: вночі 5-7° морозу, вдень 0-2° тепла.

 

Сторінки

Підписатися на           Рівненський обласний центр з гідрометеорології RSS